5/21/2013

Landscape
Dneska sem navštívila domov pro postižené děti (i když tam byli normálně dospělí) Docela deprese. Obdivuju ty jejich vychovatelky, protože já bych to s nimi rozhodně nevydržela. Možná mě teď budete soudit jako necitu, ale fakt to nejde. Myslim si, že každej by si tam měl jednou zajít a zkusit si to, jelikož si uvědomíte spoustu věcí o životě. A nebo sem možná jediná, která moc přemýšlí:D Jinak tohle je to místo, kde se domov nacházel:)


Today I visited some kind of children's home for mentally disabled. Depressing. I admire their caretakers, because I wouldn't bear it. Maybe I sound like a total bitch right now but it's true. Everyone should experience this because then you realize some things about your life. Maybe I think too much about it:D Anyway, this is the place where it was:)Editing: Photoshop CS2

4 comments:

 1. beautiful!


  NEW POST :)
  fantasyfashioned.blogspot.de
  xoxo ♥

  ReplyDelete
 2. to plně chápu, taky je obdivuju, nemají to jednoduchý.

  ReplyDelete
 3. D o k o n a l é ! ♥

  Inak, ani ja by som nedokázala pracovať s postihnutými, obdivujem ľudí, ktorí to robia.

  ReplyDelete
 4. Nejsi jediná, takové domovy jsou jen pro silné žaludky, ne pro extra citlivé ... sama bych neměla tu sílu na to tohle mít pod kontrolou ... je mi jich líto. Jinak krásná fotka, taková malebná.

  ReplyDelete